| ivascopavel a întrebat:

Care este cea mai rapida masina din lume?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comentariu inlaturat de autor

12 răspunsuri:
| covexrobu a răspuns:

Bugatti Veyron este cea mai rapida masina din lume. Acum aceasta chestie este discutabila. ca sunt diferite categorii de masini. Cea mai rapida limuzina de exemplu este un bmw m5 seria noua. Tu intrebi de cea mai rapida masina cu motor cu pistoane sau cu motor cu reactie? Aici este o diferenta o masina cu motor cu pistoane daca stiu bine nu poate depasii 550 sau 650 de km/h.

| liviupaun a răspuns:

Din cate stiu eu :1. Shelby Super Cars Ultimate Aero. Viteza maxima 412 km/h, acceleratie 0-100 km/h: 2, 78 secunde, 1.183 cai putere, pret - 650.000 $. Tara de origine: SUA.

| naty_3185 a răspuns:

Ferrari

| dulshe a răspuns:

Pejosullaughing

| frumusik007007 a răspuns:

Shelby Super Cars Ultimate Aero si sa stii ca covexrobu Bugatti Veyron nu prinde 650 km /h ci 407 km/h nu iti dai seama ca vorbesti prosti?

| ciupy a răspuns:

Buggati veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cand intarzii la prima ora de matebig grin d'oh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bugatti veyron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate kilograme de sange are un om?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai rapida masina este AERO TT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Murcelago