| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este cea mai tare masina în momentul de față?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu exista fiecare masina are ceva naspa si ceva misto la ea. Dar prin masina smechera se intelege una de 3 usi care se ridica in sus ca aripile de fluture. Un motor misto la sunet roti spate late si fata mai subtiri aerodinamica joasa si aspect agresiv. De ex corvette ultimul model e misto sau dodge challenger - subaru brz - ferrari fxx - lambirghini aventador

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A mea.

| aXy99 a răspuns:

Ce intelegi tu prin "tare"? Aspect? Cai putere? Top speed? 0-100?

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Ca Supercar cred ca e McLaren Senna. Ca masina de zi cu zi as zice oricare Tesla. Gen Tesla este cea care o adus revolutia masinilor electrice pana in punctul cand majoritatea producatorilor auto au o varianta electrica.

| AlinMrs a răspuns:

Tesla in raport calitate/pret/inovatie/consum si tot ce vrei tu.

| Crisdc69 a răspuns:

Dacia