| floarealbastrad a întrebat:

Care este codul pt casetofon la mercedes actros 4144 k truck line cc70. urgent.dau funda pt cel mai bun.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Urgent mergi la dealer mercedes, ei iti scaneaza radioul siti spune codul.Dar pentru asta trebuie sa platesti.Codul l-ai avut undeva in manualul masinii, sau manualul radioului daca a avut asa ceva, deci era tiparit pe acolo.Nici o sansa sa iti zica careva codul.Indiferent ce informatii dai tu nu ajuta cu absolut nimic.Alta posibilitate nu ai decit la dealer.