| Chiriac_Claudiu_1992 a întrebat:

Bună, ce părere aveți de un pasat Cc, motor 1.8 benzină, an 2008?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sunt ceva probleme arhicunoscute la ele, cum ar fi consumul constant de ulei, tabla de proasta calitate si cablajele intrerupte din fabrica.
Dar in rest, este o masina interesanta, cu aspect cel putin dragut.
Daca iti asumi intretinerea si defectele enumerate (+care or mai fi, ca nu cunosc bine modelul), eu zic ca e o alegere ok, luand in calcul un pret sub 4000 de euro, si dotarile oferite in pretul asta.

| KovacsB a răspuns:

Sa fie dupa 2012, cand s-au rezolvat problemele cu consumul de ulei.la f multe s-a rezolvat in garantie inainte de 2012.
Am avut, i-am facut stage 1, motor exceptional.