| Seby80 a întrebat:

Care este diferenta dintre Kawasaki kx250f si kx250f Monster Energy Edition?

Răspuns Câştigător
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

e mai puternica kx250f Monster Energy, dar aman2 arata bine.winking

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La asa intrebare, asa raspuns. Puterea este aceiasi, alezajul cursei difera de la 77.0 x 53.6 mm la 75.0 x 52.0 mm, carburatorul putin modificat si asta e tot... dar puterea este aceiasi!

| Seby80 explică (pentru FurtunaDiesel):

Frate, eu am crezut ca motorul poate este modificat, anume componente care ridica puterea, intelegi? oricum mersi de raspuns.

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Seby80):

Monster Energy a fost o editie limitata, produsa in destul de multe exemplare, cateva mii dar a fost incadrata ca editie limitata. A fost facut mai mult pentru reclama, pentru a atrage sponsori...

| Seby80 explică (pentru FurtunaDiesel):

Altceva, un site pentru toate detaliile unui cross, tot ce trebuie sa stii, as avea nevoie, ma poti ajuta?

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru Seby80):

Motoflash