| BLG a întrebat:

Care este masina voastra preferata?

dau funda daca preferati aceeasi masina ca minebig grin

29 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bmw 320d compact si din anul 2005. Tie nu iti place masina asta sunt sigur;) http://www.google.es/......tp?/imgres r:4, s:0

| cossmy a răspuns:

Audi A4...si vw passat. :Xsmug

| cossmy a răspuns:

Lamborghini scartz...nici macar peste un politist mort nu poti sa treci, ca are garda la sol mult prea mica. Aia nu e masina de mers altundeva decat pe o pista sau eventual autostrada.

| maryy a răspuns:

Buna eu prefer ultimul model de Ford Mondeo si utimul de Opel Astra.Sunt chiar bune si din punct de vedere al aspectului si al fiabilitatii.

| Nokitochikushi a răspuns:

Chavrolet camaro SS. este făcut de ford mustang.
la parteaputere si capacitate cilindrica nu e diferentă prea mare happy
am ghicit?
happy
fundă în cazul acesta. happy

| vigome a răspuns:

Cum se noteaza romanismul din noi si ma si mir ca niciunuia nu ii place un avion. Masina frumoasa trebuie sa fie cea pe care ne-o putem permite. In lume sint miliarde de,, modele" de oameni si milioane de modele de masini, dintre acestea fiecare ne alegem o pereche si unii cite o masina. Nu neaparat ne alegem ca pereche un super model, dar este alegerea si poate si iubirea noastra, este deci cea, sau cel mai frumos,, model". Asa si cu masina. O zi buna!

| clauss a răspuns:

Audi a3 si a 4

| MoreTime a răspuns:

Masina mea preferata e masina de spalat si masina de tuns.

| BigV a răspuns:

Mercedes Benz Gl, S; Range Rover V8 5. 0; Cadillac Escalade; Lincoln Navigator; Lexus Lx570; Bugatty Veyron!

| Libelle a răspuns:

Audi Q7

| ForbiddenLove a răspuns:

Imaginea asta spune tot -> http://www.sportscarrentlasvegas.com/......er-red.jpg
mai ales ca mie imi plac mult masinile decapotabile :))

| XK a răspuns:

Opel

| Sn00pY a răspuns:

Mazda rx8

| MeAdrian a răspuns:

Shelby Eleanor - ee mai vechi da meritabig grin

| Sofer a răspuns:

Bmw m3 sportivitate si adrenalina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce mie imi plac masinile super frumoasetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetonguetongue:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BMW x5, x6, si cele decapotabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mustang :p

| Raiden a răspuns:

Volkswagen Passat.

| NoKidding a răspuns:

Sincer...Saab Aero X. Cauta pe goagăl.

| 123456 a răspuns:

Eu prefer decapotabila, masinile joase, si gipurile :d

| AsiSoyYo a răspuns:

Mie imi place skoda octavia culoarea ri metalizat. Si hu prea ma intereseaza masina ta preferata laughing)

| BLG explică:

Dar niciunul dintre voi nu ati sp ca va place lamborghini:X:X:X:X
laughing))))))
deci pa funditarolling on the floor

| AngelInTheNight_6349 a răspuns:

Ferrari 360 Spider Red o masina superba merita vazuta http://www.google.ro/......tp?/imgres

| tabularassa100 a răspuns:

Mie imi plac toate masinile chiar si alea care nu s-au inventat, primesc funda? o sa am prima mea funda

| Tiger_9990 a răspuns:

BMW seria 3 CC, BMW X5, X6, Lexus is-f, VW passat R36 sedan, Seat Leon Cupra, Mitsubishi EVO X, DODGE CHELAENGER, AUDI TT ROADSTER, AUDI Q7 V12 TDI, VW TIGUAN, Maserati quattroporte automatica, Lexus LS600hl, Lexus LF-A, Rolls-Royce Corniche si Aston Martin DBS si vantage roadster cu motor V8...hai ca ai ce sa alegilaughing

| geanyna31 a răspuns:

Decapotabile si jeepuri; x

| bflorinel a răspuns:

Toyota Supra 1996