| theROOcKsTArr a întrebat:

Care masina din categoria volkswagen ati alege?

8 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Golf si Passat si din punct de vedere al aspectului si al fiabilitatii, pretului.Sunt totusi mai accesibile decat altele.

| CosteaVlad a răspuns:

Poi începând de la Polo cu motor de 1. 2, şi până la Touareg cu motor W12 e cale lungă. Aşadar depinde de bugetul fiecăruia.
Personal aş merge pe Golf, pentru că deocamdată sunt cele mai accesibile, şi rentează cel mai mult pe raportul calitate/preţ. happy
O zi bună!

| Cristea a răspuns:

Golf 4

| alexandru04 a răspuns:

Simplu Volkswagen Passat 3. 2

| Sofer a răspuns:

Vw Golf 4 1.9 TDI.

| Shery a răspuns:

Beetle big grin :X e prea frumoshee hee

| Vladys63 a răspuns:

Volkswagen Passat sau Volkswagen Touareg

| JustFuguFish a răspuns:

Volkswagen nu e o "categorie" e o marca... Scirocco... golf R