| theROOcKsTArr a întrebat:

Volkswagen sau Mercedes, care masina?

Răspuns Câştigător
| bsorynovidiu a răspuns:

Depinde de situatia ta materiala. Vrei masina cu consum mic si intretinere ieftina, iei volkswagen. Daca ai bani sa intretii un mercedes, atunci mercedes. Oricum, si mercedes si volkswagen vezi oriunde, asa ca...

14 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mercedes as alege, pentru ca este o masina destinata confortului si sigurantei dar e cam scump la ce ofera.

| PredatoR a răspuns:

Mercedes, normal

| Sofer a răspuns:

Bmw 320d adrenalina in sange.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare masina are avantajul ei si dezavantajul ei.
mie imi place mai mult mercedes.

| Xonia a răspuns:

Volkswagenhappy

| Andr3yCzz a răspuns:

Mercedes... Logic laughing

| Maryabaii a răspuns:

Volkswagen, arata ca o masina normala si e mai ieftina, ofera tot ce are si mercedes. mercedes arata ca o masina in care te-ai duce pe covorul rosu si e mult prea fitoasa

| Bitzika a răspuns:

Vilkswagen

| ionik13 a răspuns:

Mercedes!
Funda?
Cu ocazia mult asteptatei sarbatori a Craciunului iti urez ca pacea si calda speranta a Pruncului Iisus sa iti lumineze sufleul, sa iti aduca fericire si liniste interioara tie si celor dragi!
Craciun Fericit!

| ViorelaVio a răspuns:

Mercedes deoarece este si frumoasa si eleganta poate si mai sigura... tu ce parere ai care iti place tie?

| Rebel_9342 a răspuns:

Mercedes...normal big grinbig grin

| halflife a răspuns:

Depinde de gusturi, dupa gustul meu mercedes pentru ca e o masina motoare intre1. 4 si 9. 0 l dar ma mult de 3. 0 nu cre ca ai bani .o.ca deci mertanul

| audculori a răspuns:

Depinde si din ce an e... normal pentru consum mai mic ar trebui vw

| bubi78 a răspuns:

Dacia asa ajutui economia romaniei. ia exemplu de la nemti ca isi cumpara numai masinile lor. da asa suntem noi romani facem pe smecheri cu masini scumpe dar plini de datori.