| SunOfThe a întrebat:

Care masina e mai buna? Din toate punctele de vedere(motor, piese de schimb, usurime la condus, duritate la caroserie, etc.)
Skoda Octavia
VW Passat
Fiat Albea
Cu Ford Focus m-am lamurit deja.

Răspuns Câştigător
| allstars a răspuns:

Iti recomand Skoda din cele spuse de tine, pentru ca sunt mult mai bune decat ford focus, fiat albea si costa mai putin la piese, intretinere etc.
VW passat este bun doar ca costa mult la piese si e pretentios acum depinde si de model si anul de fabricatie.
Cele din 2006 in coace sunt foarte pretentioase si destul de scumpe la piese.
Iti mai recomand Opel Astra G este foarte bun, sa-u alt model depinde de cat banii dispui.
Daca dispui de banii mai multi iti recomand Opel Insignia! e foarte foarte foarte OK!
Sper ca ti-a fost cat de cat de folos raspunsul meu

2 răspunsuri:
| david1234567890 a răspuns:

Skoda Octavia

| alexxyno a răspuns:

Skoda Octavia. Si Passat-ul e foarte fain, am un Passat din 2003 si nu ma plang ca nu merge bine sau ca am probleme cu ea. Atata timp cat ii faci service-ul la timp si ai cat de cat grija de ea, practic orice masina e buna. La Vw in general sunt piesele mai scumpe dar parerea mea este ca merita.