| anonim_4396 a întrebat:

Care mașina este mai potrivita pentru un incepator:vw golf 5 sau vw passat b6?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cea mai indicata e cea mai bine intretinuta, care nu a avut daune majore si e safe pentru condus.
In rest tine de preferinte.
Pentru incepator ar fi putin mai ok un golf 5 pentru dimensiunile sale mai redusem passatul fiind mult mai lung fiind sedan.

| Frank51 a răspuns:

Bugatti veyron super sport.

| wildthing a răspuns:

Ce importanta are? Dar daca tot iti pui problema in felul asta, hai sa zicem ca poate ar fi mai indicat Golf-ul pentru ca e mai scurt si ti-e un pic mai usor sa te strecori prin trafic, mai ales ca incepator.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Ca incepator e mai ok un golf 5 dupa mine. E mai usor de parcat, mai ieftin de intretinut si in general mai fiabil fiind mai simplu.