| Panteraa a întrebat:

Care site drpciv e bun pentru facut chestionare? Am gasit mai multe.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Http://www.drpciv.ro este cel original. (al politiei)

| dannyel86 a răspuns:

Site-ul e-drpciv.ro mi-a asigurat trecerea examenului la sala, cu punctaj maxim. E important sa il ai in vedere.

| BJK1903 a răspuns:

Eu am facut pe www.drpciv.ro si www.e-drpciv.ro. Primul e site-ul politiei si al doilea este foarte bine pus la punct. Sper ca te-am ajutat, funda?

| fis a răspuns:

Da, eu am facut chestionare pe el si am luat sala cu 26.

| ray177 a răspuns:

Http://www.i-drpciv.ro/chestionare-auto-drpciv/ Pe asta am facut eu si am primit aceleasi intrebari la sala (l-am luat din prima cu 26) mult succes