| indyla a întrebat:

de unde ati facut chestionare pentru permis? de pe drpciv.ro sau e-drpciv? care e diferenta intre cele doua si care e cel mai bun site? dau funda big grin

4 răspunsuri:
| mariucaaa28 a răspuns:

Eu am facut pe ambele... dar mai mult pe e-drpciv...la examen mi-au picat intrebari pe care le facusem pe site. Singura parte naspa este ca ai nelimitate 3chestionare(78 de intrebari in mediul de invatare)

| indyla explică (pentru mariucaaa28):

Da asa-i ai dreptate am observat si eu. oricum mersi big grin

| mariucaaa28 a răspuns:

Sper sa te ajute..eu am activat oferta cu 3 zile nelimitat chiar inainte de examen, si am stat pe chestionare si pe mediu de invatare continuu.am luat sala din prima, cu 24O(am avut muuulta mecanica in intrebari). mult succes

| indyla explică (pentru mariucaaa28):

Asa am sa fac si eu, la mine examenul e abia pe 21 august mai am timp sa invat,,, oricum majoritatea chestionarelor le'am facut,,, mersi mult big grin