| pitbull93 a întrebat:

Care sunteti din cluj imi puteti spune un service bun unde pot sa verific o masina daca nu are km inapoi daca nu a fost lobìvita cum ii motorul etc... fiind ca doresc sa cumpar o masina la mana a 2ua si vreau sa fiu sigur de ce iau

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Intai te interesezi la un mecanic bun care are si tester, daca te primeste cand ai nevoie si cand gasesti masina ii ceri vanzatorului sa mearga la mecanicul tau, daca se codeste, cauta alta masina, ca e clar.majoritatea scoase la vanzare sunt lucrate la km.

| Părău_Fineas_1996 a răspuns:

Inceraca la AutoFYG.