| Florian1999 a întrebat:

Cat ar putea consuma in plus un motor de 2.0 diesel, daca ii fac soft stage 1?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Consumă chiar mai puțin, având cuplu mai mare la turații mici. Și-a făcut un prieten ( de fapt mai mulți ) dar el mi-a povestit, bine, el și l a făcut pentru el ca să o " fugărească " nu pentru consum

| Florian1999 explică (pentru Alexuţ02):

Nu il fac pentru consum, doar voiam sa stiu daca o sa consume mai mult atat, am inteles(nu stiu daca e corect)ca ii mareste debitul de motorina, aer si ma gandeam ca e posibil sa consume mai mult

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Florian1999):

N-am insinuat că l-ai face pentru consum, cred că m-am exprimat greșit, am spus chestia cu prietenul meu ca să-ți faci o idee