| Luca_Paica_1995 a întrebat:

Cat costa intretinerea pe an la un BMW seria 1 (120d), 1995cmc, fabricat 2005-2007, euro 4.
m-ar interesa impozitul, asigurarea si ce taxe mai sunt de platit.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Impozitul e mic, pana in 100 ron

asigurare nu avem cum sa iti spunem ca nu stim ce varsta, ce istoric de accidente ai, ce firma de asigurari preferi.

in rest mai ai de platit rovigneta. pe un an e 125ron, dar iar nu avem de unde sa stim daca ai nevoie de rovigenta pe 1 an sau 6 luni sau 1 luna