| Gwr_Andrei_1991 a întrebat:

As vrea sa achiziționez un Bmw seria 6, e63 si sunt curios cat ar putea costa asigurarea și impozitul si daca se poate cam care ar fi un consumul? ( Bmw e63 630i)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La motorul ala impozitul trece de 2000ron și probabil asigurarea peste 1500, ca aia se calculează în funcție de vârstă soferului

6 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Daca estonatat de stramt de bani, ia un Dacia Sandero PENTRU TINE si nu pentru ca sa se uite unii dupa tine

| Gwr_Andrei_1991 explică (pentru Goete):

Am destui bani, sunt doar curios de ce ma asteapta.

| Goete a răspuns (pentru Gwr_Andrei_1991):

Daca ai destui bani de ce vrei masina veche? Si iti faci probleme de consum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune in calcul si amenzile pentru semnalizare? (kidding with you)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o masina superba.Am condus una si e luxoasa, arata demential, este destul de fiabila si ti-o recomand.Consuma cam 13% in oras, impozitul la 3000cmc este 2000 ron iar asigurarea cam 1500-1800 lei, depinde de varsta ta.