| AlexMAV a întrebat:

Cat costa niste geamuri fumurii, o bara pe fata, una pe spate un spoiler si jenti pentru VW Bora din 2000? happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai folia te ajunge la 600 ron (daca vrei sa o pui cum trebuie ), jentile depinde pot costa si peste 2000 ron, iar bara depinde si aia de unde o cumperi... daca vrei ceva de calitate scoti cam 3000-4000 ron

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Geamurile fumurii puse in atelier autorizat cam de la 250-300 lei in sus (daca ai variant e mai scump). Barele de pe la 300 RON bucata in sus, din dezmembrari. Spoilerul nu stiu, cred ca il iei deodata cu bara, iar jantele au diferite preturi, in functie de model si de material.