| EmilTraian95 a întrebat:

Cat costa sa imi pun geamuri fumurii opace total pe geamurile din spate ale masinii?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 500-600 ron cu folie de calitate si autorizata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Geam opac = geam mat, prin care nu se vede altceva decat lumina.
Pentru folierea geamurilor spate, intre 200 si 400 de lei, la atelier serios, autorizat, cu folie de calitate.

| Okkultist a răspuns:

Taica-miu a dat 220 de euro pe asta.
Dar poti obta pentru toata masina, este mai intim si placut.
Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

| EmilTraian95 explică (pentru Okkultist):

Si crezi ca o sa imi fie omolaogata daca pun pe fata? eu stiu ca e ilegal

| Okkultist a răspuns (pentru EmilTraian95):

Nu stiu daca este ilegal. Taicamiu are toata masina asa, si avand un amic carabinier si-au pus amandoi in aceiasi zi. Nu cred. Nu stiu legile mai ales cele de aici foarte bine. Ca aici ca la nimeni... oricum, cel mai potrivit ar fi sa te informezi la un politist ce se ocupa cu asa ceva. Gen circulatia, parerea mea. Mai cauti pe net, pe diferite site-uri si este posibil sa gasesi un raspuns satisfacator. Daca nu se poate si pe fata mai bine nu mai faci, decat sa ai probleme cu astia dupa. Din cate tin minte orice schimbare facuta masinii trebuie,, raportata" politiei. Si in acest caz poti intreba un organ. XD happy

| lucian_2018 a răspuns:

Dar de ce nu optezi pentru folie?

| EmilTraian95 explică (pentru lucian_2018):

Nu stiu sa ma exprim exact scopul meu e sa nu se vada de afara ce fac inauntru laughing prin ce metoda chiar nu imi pasa.