| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun geamuri fumurii la o masina?

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cu lumanarea.

| niculita4tpu a răspuns:

Uite un tutorial (video) pe tema asta: http://www.youtube.com/watch?v=3o0Vz8JvbHw Ai nevoie de scule ca lumea, sau mai bine o duci in service, altfel o sa ai cute pe ea

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ideal ar fi sa te duci la un service autorizat ca sa nu ai problema cu omologarea rar.

vrei singur e mai complicat ca trebuie sa cumeri folii omologate, sa te duci la rar samd...

| trance04 a răspuns:

Exista la Pitesti o firma care se ocupa cu ioniazare autorizata RAR, ti le inchide cat vrei la suta

| BMadalin1992 a răspuns:

Pui o foie speciala pe geamuri. Simplu.
Daca vrei detalii, intreaba-ma.