| celmaitarenume a întrebat:

Cat costa sa anulezi un filtru de particule (la bmw e90)?
Si ce se intampla atunci cand se infunda? Mai poti sa mergi cu masina?

1 răspuns:
| simpluone a răspuns:

Nu stiu exact la bmw e posibil sa-ti intre masina intr-un mod de saftey adica putere redusa lipsa demaraj etc. Vezi ca exista service-uri specializate in spalarea lui sau firme care fac asta le trimiti filtru prin curier si ei ti-l trimit curatat inapoi. Sa-l anulezi e riscant la itp si totusi isi are rostul lui in privinta poluarii!