| Nina111000 a întrebat:

Cat costa scoala de soferi si ce acte imi trebuie pentru dosar?

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Pretul pentru scoala de soferi difera de la o scoala la alta.
La dosar iti trebuie:
cerere de inscriere la scoala de soferi si fisa de scolarizare (le faci la scoala de soferi)
aviz psihologic
fisa medicala
cazier judiciar (ca sa obtii cazierul ai nevoie de buletin si un timbru fiscal parca)
copie buletin
chitanta pentru sustinerea examenului (platesti la CEC)
2 poze de buletin

1 răspuns:
| KnyRPG a răspuns:

Acum conteaza la ce scoala de soferi te duci preturile sunt de la 800 lei la cele mai necunoscute pana la 2, 000 lei (20 de milioane) la cele foarte cunoscute
Nu stiu ce iti trebuie acum te poti duce chiar tu pentru a vedea ce iti trebuie