| MC66 a întrebat:

Am16 ani si vreau a aplic la scoala de soferi pentru categoria AM A1 si B. Ce trebuie sa invat pentru scoala, cat costa si ce acte am nevoie ca sa ma inscriu?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru B mai astepata, si daca dai A1 nu mai ai nevoie si de AM.

Scoala pentru A1 te costa in jur de 600-700 ron si te va lamuri la scoala ce acte ai nevoie si ce e de invatat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cat ai scris intrebarea asta, mai bine dadeai un mail uneia sau mai multor scoli de soferi, sa afli informatii corecte, nu pareri.
La 16 ani poti dobandi subcategoria B1, pentru B abia la 18 ani poti.