| Adytza_9178 a întrebat:

Cat de bun si fiabil este un motor 1.4.tsi 122 CP de pe modelul VW Passat?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mi se pare chiar foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema motoarelor mici de putere mare.Se duc mai repede decat cele cu motor clasic, si sub 2000 de ture merg ca melcul.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Bun e, cat de fiabil e n-are cum sa-ti zica nimeni fiindca este un motor care se regaseste doar pe turismele VAG si e foarte nou, drept urmare ma indoiesc ca a apucat sa faca cineva mai mult de 150-200.000 km cu el.

| franco2003 a răspuns:

Foarte bun