| WayhaughtK a întrebat:

Cat de greu v-a fost in primul in de condus?
Eu urmeaza sa fac scoala.
Si am emotii. Poate putin si frica.
Si la voi a fost la fel?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prima luna a fost mai greu, dupa ce m-am obisnuit cu masina a fost simplu

| Plato a răspuns:

Nu e mare lucru, stai linistit. De fapt, e o placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai sa faci tu scoala si sa iei carnetu, si dupa aia, cum e in primul an happy
I-ale si tu pe rand, intai sa intrebi cum si care-i treaba cu scoala de soferi, cum e sa faci scoala pe o masina pe benzina vs una diesel, ce carti au folosit ceilalti, ca sa invete codu rutier, site-uri de chestionare, etc happy

| PumpkinDoll a răspuns:

N-am avut batai de cap, in august fac un an de cand n-am mai condus, sau de cand am luat permisu.Incearca sa stai calm si fii atent, poate ai norocul sa fi martor
prima data.

Răspuns utilizator avertizat