| alexsaxx2323 a întrebat:

Cat ma costa modificare de spirala si airbag cu comenzi la un audi a4 b6?

Si instalarea totodata a tempomatului?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cei aia modificare de spirala?laughing si airbag, is curios.Sa vorbesti romaneste nu merge? Eu cred ca de aia nu ai primti raspunsuri, nu stii sa vorbesti simplu pe intelesul tuturora.
Deci reformuleaza ce anume vrei sa faci, dar asa babeste cum zic uni oameni, popular, apoi sa vezi ca o sa primesti raspunsuri mai multe.

| alexsaxx2323 explică (pentru relian):

Cred ca am spus destul de clar!
Airbag-ul de la audi, cel cu comenzi, vine impreuna cu acesta
Iar pentru modificare este nevoie si de spirala electrica specific compatibilatii comenzilor.

Tu daca ai crescut intre tarani si vaci, tu esti cel care nu are ce cauta aici!

| relian a răspuns (pentru alexsaxx2323):

Airbagul de la audi care e ala? O masina oricare ar fi ea are mai multe airbaguri, asta odata laughing
Spirala electrica cei aia?laughing te referi la clock spring? Pai asa zii in romana se numeste spirala laughing sau ce mai zici tu.Asa si care e problema? Tu crezi ca daca schimbi alea gata totu e ok? Daca masina nu-i prevazuta din fabrica cu asa ceva, atunci trebuie sa programezi, ceea ce pui in plus.asta daca se poate.
Cat te costa? Asta e bun sa mergi la unia care se pricep si intrebi pe aia.Doara unia care se pricep si au mai facut iti pot da asigurare ca merge ce vrei tu sa faci si cat te costa.
Deci daca tu esti de la vaci, habar nu ai de nimic, normal intri pentru TPU crezand ca pe aici stau numai din astia care modifica masini, numai profesionisti.Deci taranu in cazu asta esti tu laughing

| PuyaTimonel a răspuns:

Cauta pe olx si aplica filtre