| emoboy a întrebat:

Cat mai costa scoala de soferi pentru fiecare categorie?

Răspuns Câştigător
| aleexandru a răspuns:

Gasesti mai multe informatii pe acest site: Http://vreaupermis.ro/

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Categoriile B, C, CE si D te costa aproximativ 1000€ acum daca le luam separat in afara de A si BE vine asa: B 200€, C+CE 480€ si D 300€, restul atestatelor pentru transport marfa categoriile C+E si transport persoane la D costa in jur de 50 - 60€ iar cardul tahograf este vreo 30 de RON. Banuiesc ca te bagi pe tir sau autobuz nu? Daca ai contacte e bine si drumuri bune sa ai pentru ca eu o sa ma angajez anul asta pe tir.

| tinaHd a răspuns:

Http://vreaupermis.ro/
cauta aici:*