| Ozanaf a întrebat:

Cat timp dureaza intr-un service sa schimbe uleiul si filtrele la o masina Golf IV?

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Cam 30 de minute inclus spalat pe maini, scris factura, pus in portbagaj filtrele vechi, montat la loc scut protectie, fumat o tigara si raspuns la 3 telefoane.
Asta la mecanicul meu.

6 răspunsuri:
| RoyalJakiro a răspuns:

Depinde de mecanic. Daca este unul priceput, 2-3 ore. Daca este unul nepriceput si o zi! Bafta!

| Adiav a răspuns:

Depinde de cat de munca au ce ide al service, doar pentru masina ta schimbul de filtre si ulei dureaza aproximativ 20-30 minute

| DaniTDCI a răspuns:

Depinde de fiecare mecanic in parte si de timpul liber acordarii masinii tale

| Alex007xD a răspuns:

Maxim o ora, mai mult nu.

| Ozanaf explică (pentru Adiav):

Multumesc

| Adiav a răspuns (pentru Ozanaf):

Cu placere