| RaduDragosh a întrebat:

Caut cod casetofon 6000cd ford transit model 2010 serial no v023690 model single cd ggds. dau funda!

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cauti de pomana...

| airflow a răspuns:

Fa ti un cont pe forumul softpedia si acolo sigur o sa primesti raspunsul bun si exact de la profesionisti, chiar azi am vazut un subiect in care se vorbea despre asa ceva si toate problemele se rezolvau foarte repede acolo

| critikl a răspuns:

Du ma casetofonu inapoi la propietar ca nu merge pe Dacie, te-ai chinuit degeaba laughing)

| DeXz2010 a răspuns:

Incearca 6421