| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu codul de la casetofon pentru ford fiesta serial V, 6000cd,dau funda

4 răspunsuri:
| Koss01 a răspuns:

Cauta pe cartea tehnica si iti scrie sigur pe ea multa bafta

| problemelamate a răspuns:

Cand ai luat masina ar trebui sa til dea daca nu fugi la iei

| bogdanconstantin a răspuns:

O sa ai nevoie de Serial Number-ul casetofonului si pe acela il introduci intr-un program, pe care nu il gasesc acum, sau il pui pe site-ul urmator si iti raspunde cineva.
http://uk.answers.yahoo.com/question/index?qid=20121109041238AAT1GQf
Spune acolo ca poti obtine serial number-ul si daca tii apasat pe 6 si 1 sau 6 si 2, daca nu trebuie sa scoti casetofonul si sa vezi ce scrie pe spate.