| Radu451 a întrebat:

Caut masini la schimb sau masini de vanzare plecand de la pretul 1400 de euro si sa fie cu GPL

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Intra pe siteul asta http://www.auto.ro/masini-second-hand/pret~1000_2000-carburant~gpl.html si aici gasesti si cu gpl si preturile de 1400 de euro!

4 răspunsuri:
| maryiulia a răspuns:

Las id sau un de tele ca masina dai la schimb am un cielo pe gpl e corean original are dotari, ac servo directie geamui electrice fata spate cutie automata astept oferte ta

| Radu451 explică (pentru maryiulia):

Dacia nova 1999

| Radu451 explică (pentru maryiulia):

Vrei sa facem schimb?

| ZEITGEIST a răspuns:

Kia Rio ls break 2001 gpl plus gaz consum mic, motor 1, 5 16 valve. 2600 euro.