| alex_4192 a întrebat:

Caut o masina la mana a 2-a(sedan, pret aproximativ 3500euro.Nu vreau un model cu motor mare, de preferat 1.4,1.5,1.6)cateva idei si argumente?

Răspuns Câştigător
| siteauto a răspuns:

Eu as merge pe un Opel Astra 1.6, nu mai mic de atat ca o sa te cam rogi de el cand iesi din oras. De ce Opel? Pentru ca raportul calitate / pret este bun, iar intretinerea este ieftina la un astfel de model.

1 răspuns:
| goejoy a răspuns:

Nu inteleg ce faci tu cu un motor de pana in 1.6 pe un sedan, dar depinde de "spirit"...