| m00n a întrebat:

Caut sa-mi iau o masina SH,de pe la bulgari sau nemti, care sa fie pana in vreo 6000E.Cunoaste cineva piata mai ales de la bulgari,ca sa stiu cu ce m-as putea confrunta pe acolo exact, si la ce m-as putea astepta la banii astia?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Mașina nu o cumperi din Bulgaria, că ori e praf, ori e furată.
O cumperi fie de la noi, dar proaspăt adusă din Germania, ori mergi tu în Germania sau unde vrei și o cumperi personal. Cu 6000 ai de unde alege. În Bulgaria doar o înscrii în circulație, atât.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adrian060 a răspuns:

La bani astia iti poti gasi in Romania o masina destul de buna, personal nu te sfatuiesc sa apelezi la Bulgari!

| m00n explică (pentru Adrian060):

Hmmm pai sunt aproape,si ma uitam pe net ca s-ar gasi ceva...dar totusi nu am certitudinea ca ajung acasa cu ealaughingnu stiu, e greu si ma tot gandesc, dar mai astept putin, o luna asa, sa vina primavara si plec in Germania.Sau Austria?