| maistoc1 a întrebat:

Ce alegeti bmw / audi?
Argumente.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acum a iesit bmw M4 isi merita aprecierile dar pe alta parte audi are un A5 din 2013 - 15 care a iesit destul de tapan

suntserios
| suntserios a răspuns:

Putem alege si argumenta daca dai doua modele concrete. Asa vorbind doar de marci nu are rost

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mercedes.
Pentru ca e mai serios decat Audi, si mai stabil decat BMW.

| xerxes1 a răspuns:

Pa amandoua parinte?
Pe amandoua.

| wpetterssone a răspuns:

Dacă aș conduce aș alege SAAB pentru oraș și VOLVO pentru mașină de teren.

| Ionut58282856 a răspuns:

Da doua modele din cele doua francize si iti argumentez, asa nu am ce, ia zi-mi tu, care e mai bun Samsung sau Huawei sau alt exemplu. Ce e mai bun? Audio tehnica sau behringer? Tu nu ai zis buget, nu ai zis model, nimic, ai zis decat numele principal de masina. Unele modele sunt mai bune altele nu.