| anonim_4396 a întrebat:

Ce alte masini stiti gen Nissan Micra?(adica sa fie micute, gen broscuta) Poze va rog si mai multe detalii despre aceea masina. Merci mult.

8 răspunsuri:
| ALEx_7862 a răspuns:

VW beatle e superba masinutza ford fiesta iar e o alegere buna. opel corsa bunicica si dansa dar. e cu dar parerea mea despre masina asta.chevrolet spark asta daca vrei sa te joci cu bani.Audi tt daca vrei ceva extraordinar.de la BMW ti-as recomanda un seria 1 coupe super motor si supercomfort ca si la audi. dupa aia si un renault clio coupe.(coupe eu le zic la cele-n doua usi multi vor spune ca coupe-urile sunt altfel si da stiu dar e mai simplu asa.big grin) spor la cautari vezi ce gasesti si la bani pe care-i ai acum nah. Bafta la cautari sper ca ti-am fost de folos.big grin

| aleksy a răspuns:

Renault TWINGO (am de vanzare la 1600 euro gata imatriculat este albastru iar la soare mov)

| madalicious a răspuns:

Ca astea? :-?

Toyota Iq : http://www.e-transport.ro/_files/newscustom/TOYOTA%20IQ%20LATERAL.jpg
Info : La putin timp dupa o prima prezentare oficiala, Toyota dezvaluie mai multe detalii despre micuta citadina iQ.
Cu o lungime mai mica de 3 metri, mai scurta cu 45 cm decat Aygo si mai lunga cu 49 cm decat un Smart, iQ ofera suficient spatiu pentru doi pasageri si bagaje sau, renuntand la bagaje, pentru patru pasageri.
Motorizarile mezinei iQ includ doua versiuni pe benzina, de 69 si 87CP CP, si un diesel de 90 CP. Bine echipata pentru clasa sa, cu performate pe masura si intentia de a obtine 5 stele la testele EuroNCAP, IQ ar trebui sa coste aproximativ 13. 000 euro.
Toyota vizeaza 100. 000 de unitati produse in primul an. Lansarea in Japonia este programata pentru aceasta toamna, iar in Europa in ianuarie 2009.
Volksagen Broscuta : http://www.vandmasini.ro/poze-anunturi-auto/0000-broscuta-1200099970.jpg

Detalii Volkswagen broscuta

Tip autovehicul:Sport/Coupe cu 2/3 usi
Proprietar: Persoana Fizica
Pret negociabil: 3200 EUR

Anul de fabricatie: 0
Kilometrii parcursi: 1 km
Kilometrii la bord: 0 km
Capacitate cilindrica: 1600 cmc
Putere: 42 Cp
Consum mediu: 7l/100km
Sursa de energie: Benzina
Turbo: Nu
Culoarea: Crem
Dotari si optiuni Volkswagen broscuta

Inchidere centralizata: Nu
ABS Nu
ESP: Nu
Airbag: Nu
Aer conditionat: Nu
Clima: Nu
Climatronic: Nu
Geamuri electrice: Nu
Oglinzi electrice: Nu
Trapa: Nu
Faruri Xenon: Nu
Sistem de navigatie/gps: Nu
Piele interior: Da
Tempomat: Nu
Garantie: Nu.
Astea. :)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Smart-ul e mica intri si in canalizare cu ea

| dark6 a răspuns:

Poate un Fiat Panda daca iti place modelul.

| alin_4948 a răspuns:

Pai fiat puncto, matiz mazda madspeed 3 etc daca vrei mai multe detalii sauca_alin id meu este