| anonim_4396 a întrebat:

Ce aplicatie gps de camion pentru android este mai buna si gratuita?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Are nevoie de internet pentru gps pe mobil, un gps standard merge cu interferenta de satelit fara internet, recomand IGO sau poti folosi google maps (include functia de gps)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca orice android are navigatorul sau.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Are nevoie de internet pentru gps pe mobil, un gps standard merge cu interferenta de satelit fara internet, recomand IGO sau poti folosi google maps (include functia de gps)