| Puscas_Ioan_1957 a întrebat:

Buna ziua,
Am montat pe masina navigatie universala, china, MP5 si nu pot face mirrorlink de pe telefonul Samsung A21s (android 10). Am inteles ca suporta maxim android 9.
-A doua problema este la marsarier: camera nu porneste automat, trebuie sa apas de mai multe ori pe butonul on/off. E normal asa?
Va multumesc pentru timpul acordat!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Sigur că nu-i normal aia cu buronul apăsat succesiv. Ar trebui să pornească automat - n-ai comutator/contact liber pe marșarier?