| alejinxique a întrebat:

Ce ati alege: Audi, BMW sau Mercedes?

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Audilove struck

35 răspunsuri:
| EMIN3M_5139 a răspuns:

Eu as alege mercedes in primul rand pentru ca are tata(s 500)si in al doilea rand pentru ca este prima marca de amsini care a avut abs airbag esp sistem de navigatie centura de siguranta cu prindere in trei puncte...as putea continua pana maine cat despre celelalte masini thinking BMW este o masina pentru manelisti si pustani cocalari iar audi este mai mult o masina de familie, imi place mai ales A1

| costelady00 a răspuns:

Un duster cu fata mertzan spate de logan interior de audi si motor de bmwwinking

| roxana_8213 a răspuns:

Bmw

| Maxchocolate a răspuns:

Eu audi...

| Sebi_2138 a răspuns:

Audi.

| CrazyWorld a răspuns:

Pai sunt gusturile tale, alege ce iti place, dupa parerea mea as alege BMW