| DDDonald a întrebat:

Ce ati alege dintre Mercedes C class, Bmw seria 3 si Audi A4? ...toate diesel si de prin 2010.happy

Răspuns Câştigător
| ovidiu8msn a răspuns:

Dintre aceste 3 masini: Audi A4. Insa prefer un Ford sau un Mitsubishi, decat un Mercedes sau Bmv.

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Volvo mai bun decat toate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Audi.
la ce modele ai ales si mai ales anul de fabricatie nu cred ca e vorba de fiabilitate, intretinere sau dotari ca toate sunt niste masini bune, bine doatate si relativ scumpe la intretinere.

conteaza aici sa fii fan ul unei marci, iar mie imi place Audi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre aceste 3 masini as alege Mercede C class.

| marcous a răspuns:

BMW seria 3

| DDDonald explică:

Eventual un VW Passat CC...

| Sultan a răspuns:

Categoric mercedes. nu sunt fan inrait, (imi place bmw) dar sunt cei mai buni din europa.

| iulia5723 a răspuns:

Oricare. Eu As alege Audi