| andreeiutza a întrebat:

Ce ati alege dintre un bmw, un audi sau un mercedes?

20 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pe tinelaughing

| juniper a răspuns:

Nu pot alege, toate trei sunt atat de faine si super.

| Ana a răspuns:

Mercedes, da dala nou acum ultimu' tip big grin

| Ex_Al_1992 a răspuns (pentru Ana):

Cineva care pune luxul inaintea fitelor respect!

| arysa a răspuns:

Audi, e mai finuta.

| Bishop a răspuns:

Ah! de ce, de ce ma pui sa aleg dintre aceste minunatii de masinicrying?
Bine fie, prima oara aleg BMW-ul, a doua oara aleg Audi-ul si a treia oara Mercedes-ul big grin

regis
| regis a răspuns:

Fara a tine cont de pret, ci doar de marca, as alege in ordine:
- Mercedes (S Hybrid sau noua clasa E)
- Audi (A6 Allroad)
- BMW (5 sau7)
Asta e un top facut acum, pe moment, la nivelul asta pentru mine nu ar mai conta foarte mult marca. Iar intre primele doua chiar mi-ar fi greu sa aleg.

| Ex_Al_1992 a răspuns (pentru regis):

Asa as alege si eu pentru ca mercedes si restul lumii! laughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Audiiiiiii:X:X

| iri a răspuns:

X6

| night_crawler a răspuns:

Sanatate ca-i mai buna decat toatewinking

| adrykiba a răspuns:

Aleg un audi R8 V10 unul rosu..il ador

| naty_3185 a răspuns:

Bmw mercedes si audi

| SexyBarbieDoll a răspuns:

Bmw-ul:X

| Anonimus_1246 a răspuns:

Sincer eu cred ca mercedesu... e o marca asa pentru rromi...nu pot sa zic ca nu e o marca buna dar toti tiganii au mertan...eu as alege un BMW...bine ca nici un audi misto nu e de lepadat...winking acum parerea ta conteaza... bft

| Ex_Al_1992 a răspuns (pentru Anonimus_1246):

Mercedes si restul lumii, probabil ca esti unul din cocalarii aia cu bmw, sincer mercedes e mult mai buna decat bmw si audi e mai buna, cand gasesti un bmw sa concureze cu G 6X6 nu sa fiu mai indulgend cand gasesti un bmw care sa concureze cu SLS AMG brabus, gasesti fireste ca nu, barbus face parteneriat cu masinile adevarate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi, audi, audibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un jeep din ala sa se urce pe stinci...Am mare nevoie...

| alexr8 a răspuns:

1. Audi
2. Mercedes
3. BMW

| Ex_Al_1992 a răspuns:

Anonimus_1246 cati tigani ai vazut tu ca au mercedes? sincer vad numai cocalari cu bmw-uri peste tot. eu aleg mercedes ca zicala asta mercedesul si restul lumii nu e facuta la misto, sa fim sinceri mercedes e o masina cu mult peste clasa bmw-ului este o masina de lux S-class, G 6x6, cand o sa vazi un bmw care sa concureze cu G, cu sls, cu slr? bmw nu are masini asa spectaculoase, mercedes e cea mai buna dupa audi si dupa bmw