| Ionut-Cosmin_Dunareanu_1995 a întrebat:

Ce casetofon auto imi recomandati?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Casetofon? Sau cd, vezi mărci renumite, Sony, Philips, Akai, Jvc Kenwood, Sharp Jvc, alege si tu una din ele toate sunt bune pe audio video.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Casetofon nu mai recomand nimanui.
Daca te refereai la un player auto din zilele noastre, depinde ce ai pe masina. Ai boxe performante, standard, ai statie, subwoofer... Conteaza mult lucrurile astea, altfel poti sa dai o caruta de bani pe un player care are chestii pe care tu n-ai sa le folosesti niciodata, iar in configuratia ta suna naspa.

| AliLina2 a răspuns:

Alpine si Blaupunkt sunt cele mai bune.mai sunt bunicele si Sony.

Răspuns utilizator avertizat