| alexgalati a întrebat:

Ce cauciucuri scartaie pe sosea pentru bicicleta...eu am avut unele 26x2.35 dar care nu scartaiau...raspuns urgent dau funditaaa

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai daca iei din alea made in China poti fi sigura ca scartaie. Cele mai de firma cat de cat sunt dintr-un material mai dur si nu prea scartaie. Nu conteaza dimensiunile!

| cossmy a răspuns:

Din cate am observat, scartaie cele fine, fara striatii sau alte chestii...

| AdiLiv a răspuns:

Nu conteaza dimensiunea, ci materialul din care e facut. Cele vechi scartaie, e cauciucul imbatranit si tare.