| NaturalLl a întrebat:

Ce costuri de intretinere ridica un Audi A6 2006, 2.0 tdi? cat consuma? Piesele sunt scumpe? Si cu totul, ce costuri ridica la intretinere?

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Consumul este in jur de 8-9 in oras, 7 in afara, piesele nu sunt foarte scumpe ( depinde si ce se strica ), un set de cauciucuri noi nu depasesc 1100 de lei ( acum daca vrei cauciucuri Runflat e aproape de trei ori pretul asta ), iar RCA-ul este in jur de 7-8 milioane pe an. Alte costuri nu sunt, doar cele care o sa apara cand aduci masina, adica ulei, filtre.