| 22091998 a întrebat:

Ce credeti, face fata un motor de scuter electric pe o panta de 7-8% neasfaltat dand si eu din pedale?

3 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

În mod normal face faţă cu brio, totul depinde de câte kilograme ai... Îţi dai seama că va urca mult mai uşor cu 50 de kilograme decât cu 90 sau mai mult...

| viotedy a răspuns:

Pe panta merge sigur, tu te refereai la rampa.Depinde de motor daca e de 500 merge.

| Viorel_Bogdan_1990 a răspuns:

Daca iti iei putin avant, iposibil sa nu reusesti, daca stii motorul cum se comporta.