| Grethel13 a întrebat:

Ce etape trebuie să parcurg pentru a începe şcoala de şoferi? Ce trebuie să învăț pentru, ce trebuie să fac după înscriere?
Mulțumesc anticipat. +fundă

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai si pentru ce fel de permis, vrei sa dai examen!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci cu cartea de identitate la scoala de soferi si te inscrii. De acolo iti vor da ei toate detaliile

| Grethel13 explică (pentru suntserios):

Ok. Dar voiam să ştiu cam ce trebuie să învăț (legislație, semne etc).

| suntserios a răspuns (pentru Grethel13):

De aia se fac cursuri de legislatie la scoala ca sa iti spuna si sa te invete