| HDR10 a întrebat:

Ce facultate trebuie sa faci pentru a deveni Inginer intr-o reprezentanta auto?

8 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

AR la Politehnica.

| Samic423 a răspuns:

Facultatea de mecanica e cea mai indicatawinking

| HDR10 explică (pentru Samic423):

Ok. Si ai putea sa-mi spui si domeniul?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Samic423):

Mecanica e o facultate generalista, nu e cea mai indicata pentru ce vrea el.

| HDR10 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Si care ar fi cea indicata?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru HDR10):

Am scris mai sus.

| Samic423 a răspuns (pentru HDR10):

Inginerie mecanica la facultatea de mecanica ar fi super daca ai faceo in galaiwinking e foarte cunoscuta

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Samic423):

Eu zic ca e si mai super sa faca AR la Politehnica (facultatea de transporturi). AR inseamna Autovehicole Rutiere. Acolo inveti tot ce trebuie despre masini si proiectarea lor, asta se cere ca sa fii inginer intr-o reprezentanta. Mecanica e o facultate generalista, nu specifica, insisti degeaba cu ceva gresit.