| Fla92 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre modelul de Audi A3 2.0 L Diesel, 140 cai, 2006? Ceva plusuri, minusuri? defecte?

6 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Sunt ok, aveau ceva cod de mototr cu mari probleme la injectoare si trebuia schimba destul; de des si un injector ii 400 euro dar asta se intampla doar la un cod de motorhappy

| LegiuitorulX a răspuns:

Minusuri : Motor zgomotos, fiabilitate redusa, intretinere foarte scumpa, pret de achizitie mare.
Plusuri: Motor puternic, transmisie fata, confort sporit, multe dotari, aspect placut.

| FPI a răspuns (pentru LegiuitorulX):

De cand ii transmisia fata un plus?

| LegiuitorulX a răspuns (pentru FPI):

De cand nu sar toti cocalarii cu ea in cube sau pe polei diect in pomi.

| FPI a răspuns (pentru LegiuitorulX):

Da, aici ai dreptate cu "legiunea" BMW seria 3 din 1900 toamna, ca s-au inmultit mai ceva ca tantari si tot nu inteleg ce vede lumea la masina aia thinking

| yky69 a răspuns:

Ce sa spun, doar defecte, cel mai mare lipsa a citorva mii de euro din cont... nu se merita... laughing