| Valy03 a întrebat:

Salut.
Am pus ochii pe telefonul Huawei Y6 de la Vodafone.
Ce imi puteti spune despre el?
Se misca bine pe net, in jocuri, poze bune?

Ce plusuri si minusuri are?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai interesat pe net despre acest telefon?
Eu nu as alege aceasta firma care fabrica telefoane, nu sunt bune din mai multe puncte de vedere. Alcatel, motorela, Allview sau telefoanele alea de rahat de la Orange sau Vodafone nu sunt bune. Cele mai bune telefoane sunt de la Samsung, iPhone, Nokia si HTC. Telefonul asta o sa-ti meargă bine o luna si dupa pa! Funda?

| Valy03 explică (pentru anonim_4396):

Am cautat pe net pareri de la alti utilizatori de acest telefon, dar nu am gasit. Daia am vrut sa va intreb aici.
Iar acum, nu toti ne permitem iPhone si Samsung.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Valy03):

Ce pret are telefonul?
E intre 500-800 de lei?