| raducristian1 a întrebat:

Ce imi recomandati dintre Mercedes E220, E270, E280, Subaru Legacy 2.0 150 ps si Skoda Octavia Vrs 2.0 170 ps, toate diesel, euro 4? Ma intereseaza care este mai buna pentru km multi si mai rezistenta. Nu vreau alte modele, decat astea.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Iti recomand sa te uiti si la intretinerea lor.
Piesele de mercedes si de subaru am auzit ca sunt scumpe.

| Celcareajuta a răspuns:

Mercedes e cea mai buna alegere pentru rezistenta, doar ca o sa te coste sa o pui la punct.

La orice masina achizitionata in regim SH poti sa costuri de la 0 la cateva mii de euro imediat dupa cumparare.

Diferenta dintre Mercedes si celelalte o sa fie ca o sa te coste usor mai mult piesele, dar or sa te tina si foarte bine.