| anonim_4396 a întrebat:

Ce inaltime trebuie sa ai ca sa poti conduce? la 1.60-1.57 te lasa sa dai pentru permis? laughing))))))

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legislatia rutiera actuala nu prevede o anumita inaltime, important este sa poti conduce autovehiculul pentru care doresti permis, din punct de vedere fizic (sa poti vedea drumul, sa ajungi la comenzi).

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu te masoare nimeni, daca are si ACM carnet

| whatevernvm a răspuns:

Jesus, nu te masoara nimeni. Normal ca ai voie

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Da, te lasa pur si simplu. Iti da niste tocuri sa ajungi la pedale.

| Expressions a răspuns:

Condu si tu un smart, un tico, ceva laughing

| bogdan12321132231 a răspuns:

Merge

| razvan131997 a răspuns:

Da, te lasa. Nu conteaza ce inaltime ai, trebuie doar sa ajungi la pedale.