| baiatuucupizzza a întrebat:

Cam cat ar costa un scooter (unul care nu imi trebuie permis) si de la cat ani poti conduce unul?

Răspuns Câştigător
| Thedy a răspuns:

Un scooter fara permin este cel de 49 de cmc, dar trebuie sa ai 16 ani obligatoriu si o citatie de la primarie si politie ca poti sa circuli!

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stiu cat costa, te poti uita pe site-uri de specialitate, dar iti trebuie varsta de 16 ani si absolvirea unui curs de legislatie rutiera. Numai bine!

| dudutm a răspuns:

Pai depinde de modele... Vezi pe diferite site-uri preturile si compari... apoi intereseaza-te cat de bune is, importan ar fi sa nu fie ceva chinezesc. Trebe 16 ani si ceva atestat parca.

Răspuns utilizator avertizat
| Tormentor a răspuns:

Il poti conduce la 16 ani si scuteru cred ca e vreao 2000 de euro! fundita?

| catahonda a răspuns:

Nu stiu cat costa dar il poti conduce de la16 ani